Tanie rowery

Rasiak przewodzi klasyfikacji

Rasiak przewodzi klasyfikacji

I to samotnie. Ernshow został w tyle. Szkoda tylko, że bramka Rasiaka nie dała tym razem zwycięstwa Southampton, które przegrało mecz z ostatnią drużyną w tabeli. Co prawda druga liga angielska jest długa i punkty można odrabiać w wielu meczach, ale drużyna której ambicją jest awans nie powinna sobie pozwalać na ich stratę w meczu z zamykającym tabelę Southendem.

Widać, że Rasiak po okresie słabszej dyspozycji nie odpuści jednak walki o króla strzelców zaplecza angielskiej ekstraklasy. Nawet, jeśli jego klub nie awansuje, to myślę, że w następnym sezonie Greg i tak trafi ponownie do Premiereship. Byle jednak nie do tak silnego klubu jak Tottenham, bo jak pokazuje doświadczenie, to dla niego jak na razie po prostu progi zbyt wysokie.

Oprócz Rasiaka strzelali inni nasi zawodnicy. Mnie najbardziej ucieszyło trafienie Żurawskiego i dwie bramy Jelenia. Żurawski mimo, że w tym sezonie mu nie idzie, i ma ewidentny spadek formy, pokazuje od czasu do czasu, że nie zapomniał jednak jak się strzela, co daje nadzieję na powrót do nie tak dawnej dyspozycji. Jeleń natomiast to piłkarz, który od Mundialu jest na dobrej wznoszącej fali i wierzę, że będziemy mieli z niego wszyscy wiele pożytku. Myślę nawet, że gdyby nie kontuzja były już wiodącą postacią w kadrze.

Previous article
Aston Villa zainteresowane Rasiakiem
Next article
Koniec piłkarskiego roku
About the author