Tanie rowery

Mistrzów podwórka porażka

Mistrzów podwórka porażka

Sorry, nie mam nic do Zagłębia, i co więcej sądzę, że na tle Legii czy Wisły jest to klub jaki może stanowić wzór dla innych. Problem polega na tym, że to co w Polsce godne jest naśladowania wystarczyło by może na drugą ligę rumuńską. To naprawdę jest tragiczne i niezrozumiałe jak to się stało, że nasza piłka ligowa na poziomie bruku i stacza się coraz szybciej, mimo, że wygląda na to, że już niżej upaść nie można darmowe seks spotkania.

Przecież jeszcze 10 lat temu Widzew był od Rumunów wyraźnie lepszy. Kilka lat temu Legia wygrywała z Holendrami, Wisła z Włochami i Niemcami oraz z Hiszpanami. Groclin rozprawił się z Manchesterem i Hertą. Dziś to wszystko wydaję się niemożliwe i nieosiągalne.

Myślę, że jesteśmy najgorsi w całej Europie biorąc pod uwagę liczbę piłkarzy i wyniki klubów w rozgrywkach europejskich. Chciałoby się powiedzieć, że gorzej być nie może, ale spokojnie. O ile dzisiaj Groclin i GKS Bełchatów toczą zacięte i wyrównane boje z drużynami z Zakaukazia o tyle za parę sezonów będziemy mogli remisy w takich meczach świętować na równi z historycznym 1-1 na Wembley. Naprawdę nie żartuję. Do tego dojdzie, jeśli nasza piłka będzie gnić w takim tempie.

Previous article
Mistrz podwórka jedzie do Rumunii
Next article
Dajcie z siebie wszystko!
About the author