Tanie rowery

Aston Villa zainteresowane Rasiakiem

Aston Villa zainteresowane Rasiakiem

Ale zaczniemy od czego innego. Pokłony do samej ziemi dla Raula Lozano i polskich siatkarzy. Z Brazylią nie udało się wygrać. To ekipa z innej galaktyki. Ale wśród drużyn o ziemskim pochodzeniu to właśnie Polska wiedzie prym na świecie. A już całkiem poważnie, mam nadzieję, że najlepsze jeszcze przed nami, bo nasz zespół jest już świetny, a do tego młody i perspektywiczny. Brawo jeszcze raz. Chłopcy dostarczyli nam niezapomnianych przeżyć.

Niejako w cieniu meczu z Brazylią nasi piłkarze strzelili parę bramek w Europie. Osobiście najbardziej cieszę się, że trafił Żurawski. Zwłaszcza, że to był ważny gol. Fajnie, że strzela znowu Smolarek, choć jego gole podobno smucą działaczy Borusii. No i jeszcze Niedzialan trafił.

Do tego wszystkiego dwa trafienia za zapleczu angielskiej ekstraklasy dołożył Rasiak. Greg ma już na koncie 13 chyba bramek i prowadzi znowu w klasyfikacji najlepszych strzelców, wraz z Ernshow’em.

A Southampton? Przyznaje, że po okresie kiedy klub i Rasiak grali słabo, byłem pewien, że już po awansie, tymczasem okazuje się, że jest on jak najbardziej realny. Dlatego myślę, że nie ma sensu, żeby Rasialdo przechodził teraz do Aston. Moim zdaniem pojadą tam po nim tak, jak jechali w Tottenhamie. Lepiej już, żeby został w Southampton i awansował do Premiereship razem z klubem, w którym jest wiodącą postacią. Wtedy jest szansa, że doczekamy się polskiej bramki w najwyższej angielskiej lidze.

Previous article
Finał z Brazylią!
Next article
Rasiak przewodzi klasyfikacji
About the author