Tanie rowery

Zacięty Rasiak

Zacięty Rasiak

Rasiak ostatnio nam się coś zaciął. Nie strzela już bramek jak miesiąc, dwa miesiące temu. W ogóle jego Southampton się zacięło. Po dającym nadzieje na awans początku sezonu, dzisiaj przegrali kolejny mecz z jakimś Colchester na wyjeździe.

Rasiak był na boisku do 63 minuty, ale przed meczem w ogóle nie było wiadomo czy zagra z uwagi na kontuzje. Miejmy nadzieje, że to sytuacja chwilowa i że Rasialdo powalczy jeszcze o tytuł króla strzelców angielskiej drugiej ligi.

Zresztą o ile Southampton naprawdę już ma tylko teoretyczne szanse na awans, to Rasiak ciągle jest w czołówce klasyfikacji i wyprzedza go tylko Earnshow, a jeszcze jakiś gość ma tyle samo bramek co Polak. A może to jest tak, że forma Rasiaka jest kluczowa dla Świętych i jeśli on nie jest w extra formie to Święci przegrywają?

Wobec zacięcia się Rasiaka dwóch innych eksportowych graczy Groclinu przypomniało o sobie. Jedną bramkę strzelił Mila Sebastian a dwie Bartosz Ślusarski. Lewandinho też coś tam ostanio trafił na Ukrainie. Jedynie o Niedzielenie cicho…

Previous article
Dzisiaj z Portugalią
Next article
Mozart i inni
About the author