Tanie rowery

Wichniarek przypomina o sobie

Wichniarek przypomina o sobie

Ten zapomniany przez wielu człowiek wyraźnie odżywa w tym sezonie. Wczoraj strzelił swoją 5. już w tym sezonie bramkę w bundeslidze, a trzecią w ostatnich 4 meczach. Widać, że coś pozytywnego się z Wichniarkiem stało i że może Beenhakker powinien go spróbować? Zwłaszcza wobec piłkarskiej kiły, która dotkneła pozostałych naszych napastników.

Nasza reprezentacja, pokazała już w tych eliminacjach, że umie grać efektownie. W meczu z Portugalią rzecz jasna, ale także i z Serbami. Niestety, nawet tak efektowna gra nie da nam awansu, jeśli nie poprawimy efektywności. A nie ma co ukrywać, że tak jak Engel miał Olego, A Janas Frankowskiego i Żurawskiego to Leo Beenhakker na razie nie ma nikogo.

Smolarek?

Tak, dzięki jego 3 trafieniom w ostatnich dwóch meczach jesteśmy ciągle w grze. Smolarek to jak na nasze warunki świetny piłkarz, ale moim zdaniem to nie jest człowiek, na którym może spoczywać główna odpowiedzialność za strzelanie bramek. Dobrze, że wyręcza jak narazie swoich kolegów z ataku, ale to nie będzie trwało w nieskończoność. Napastnicy muszą zacząć trafiać, a narazie w 4 meczach eliminacji jedyną bramkę jeśli chodzi o napastników strzelił Matusiak. Żurawski, Rasiak, Frankowski i nie wiem kto tam jeszcze był powoływany – zero bramek.

Dlatego może warto by zobaczyć czy taki Wichniarek by coś nie pomógł, choć wspomnienia z jego występów w kadrze mam fatalne.

Previous article
Mozart i inni
Next article
Cenne zwycięstwo nad Belgami
About the author