Tanie rowery

Rasiak, Mila i Smolarek wyżywają się na słabszych!

Rasiak, Mila i Smolarek wyżywają się na słabszych!

Zgrupowanie reprezentacji Polski w kraju Helwetów dobiega powoli końca. Już jutro ekipa Pawła Janasa powróci na łono ojczyzny, aby we wtorek zagrać najpoważniejszy mecz od meczu z Anglią chyba. Owszem, po zakończeniu eliminacji graliśmy jeszcze z Ekwadorem i Stanami, ale oba spotkania rozgrywane były w anomalnych jak na piłkę nożną warunkach.

Tymczasem na koniec zgrupowania w Szwajcarii kadra rozegrała grę kontrolną przeciwko zespołowi 4 ligi szwajcarskiej FC Winklen St. Gallen. Mecz trwał godzinę i Polacy, a szczególnie zdobywca czterech bramek Grzechu Rasiak, nie mieli litości dla słabszych piłkarsko kolegów. Po trzy trafienia dołożyli, głodny goli Mila i przyzwyczajony do strzelania Smolarek. Skończyło się więc na 10-0 dla naszych i miejmy nadzieję, że biało-czerwoni nie wystrzelali na „Winkli” całej swojej mundialowej amunicji.

Tymczasem Kostaryka, sumiennie odbiera lekcje europejskiego futbolu. Po porażce 0-2 z reprezentacją Katalonii, dzisiaj przeszła kolej na lekcje od Ukrainy, grającej bez Rebrowa i Szewczenki. Nasi sąsiedzi opykali Kostarykę 4-0 i cóż… mogą być czarnym koniem Mundialu. Szczególnie jak wyzdrowieją Szewa i Rebrow. Kostaryka natomiast trzecią lekcje odbierać będzie od Czechów już niebawem. Ekwador z kolei umoczył 1-2 grając na neutralnym terenie w Madrycie z reprezentacją Macedonii. Miejmy zatem nadzieję, że intensywność nauki latynosów nie będzie szła w parze z szybkością przyswajania przez nich wiedzy.

Previous article
Bosacki na Mundial
Next article
Jutro bańki od Chorwatów? Niekoniecznie!
About the author