Tanie rowery

Raport Janasa i Wielki Motywator

Raport Janasa i Wielki Motywator

Szczerze mówiąc, najważniejszą i smutną informacją było dla mnie to, że Polska szybko odpadła z Mundialu. Zdążyłem już się z tym oswoić, choć po porażce z Ekwadorem miałem mundialowego doła. Po przegranej z Niemcami już mniej, bo byłem na to przygotowany. Jednak raporty i analizy naszej porażki pisane przez misiów z PZPN i samego Janasa obchodzą mnie niewiele. Po co ta makulatura? Panowie, nie róbcie sobie jaj z pogrzebu.

Z drugiej strony jak już jest raport, to nie wiem po co na jego temat wypowiada się niejaki Wójcik Janusz. Facet który był już selekcjonerem, i jakoś za jego kadencji nie szło nam rewelacyjnie. Ok, zdobył srebro na olimpiadzie, ale szybko się okazało, że między piłką pół-amatorsko-młodzieżową, a tą dorosłą jest dla Wielkiego Motywatora przepaść nie do przeskoczenia. W ogóle odnoszę wrażenie, że Wójcik czeka tylko na wpadki jego następców, żeby móc trochę pokopać leżących. Tak samo, było z Engelem, tak samo jest teraz z Janasem. Nikt nie widział raportu Janasa, ale dzięki Wójcikowi wszyscy wiedzą, że … i tu słynne “Janas skompromitował się nie tylko jako trener, ale także jako człowiek po raz kolejny”.

Przeciętny kibic, po przeczytaniu tych paru Wójcikowych opinii w szmatławcu jakim jest Super Express nie musi już się interesować raportem bo wie o nim to co chce wiedzieć – ot, kolejna kompromitacja Janasa.

Przypominam, że Janusz Wójcik to poseł Samoobrony i facet, który parę miesięcy temu wracał zamroczony alkoholem z balu mistrzów sportu, brawurowo prowadząc swojego mercedesa zygzakiem po ulicy i torach tramwajowych w Warszawie. Słowa Wielkiego Motywatora przetworzone przez “Super Express” to źródło informacji naprawdę godne zaufania.

Ale cóż, przynajmniej wszyscy już wiemy, że “Janas skompromitował się nie tylko jako trener, ale także jako człowiek po raz kolejny” i nie musimy interesować się tym nudnym raportem.

Previous article
Jeszcze tylko finał i koniec
Next article
Niemcy wygrali
About the author