Tanie rowery

George Burley – człowiek, który zatrzymał Rasiaka

George Burley – człowiek, który zatrzymał Rasiaka filmy xxx

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Tu i ówdzie mawia się czasami jakoby Jan Tomaszewski zatrzymał na Wembley Anglię, a potem na nowym Wembley, Grzegorz Rasiak zatrzymał Polskę. Teraz sam Rasiak został zatrzymany i to przez nie byle kogo, bo trenera, który stawiał na niego dotychczas “w ciemno”. Ten cyrk rozgrywa się na naszych oczach, co prawda nie na Wembley tym razem, ale i tak sprawa jest wyjątkowa w skali światowej chyba.

Trener, który nie wiadomo dlaczego siada swojego najlepszego strzelca na ławce ryzykuje. Ale czasami ryzyko jest potrzebne, więc to jeszcze można wybaczyć Burley’owi. Zwłaszcza, że w między czasie na gruzach Rasiaka, wyrasta nowa mega gwiazda Świętych, czyli Marek Saganowski.

Mimo, jednak że drugi z Polaków strzela gola za golem, zespoł osuwa się w dół tabeli i dzisiaj jego szanse na awans są iluzoryczne. Dlaczego więc, Burley, nie spróbował nawet zagrać atakiem Saganowski – Rasiak i ustawić z przodu dwóch najlepszych strzelców? 70 minut kiedy Polacy przebywali razem na boisku trudno nawet nazwać próbą! Można powiedzieć, że trener jest blisko drużyny i wie najlepiej… Zrozumiałbym to jeśli drużynie by szło, ale efekty eksperymentów Burley’a są takie, że Święci pozostaną w drugiej lidze, a Rasiak został niejako “zwolniony” z walki o koronę strzelców. Cały trud jaki trener i drużyna włożyła w pierwszej poło

  • wie sezonu został rozmieniony na drobne.Na marginesie jak wszyscy już wiedzą Sagan zdobył 10. gola! Bardzo mnie to cieszy i życzę Markowi potwierdzenia formy w kadrze, bo jestem pewny, że dostanie w końcu powołanie. Zresztą, już w tej chwili Sagan jest jedynym, który zyskał na nieudacznictwie Burleya.
Previous article
Znowu Sagan!
Next article
Zabłyśniesz jak złoto, wschodnia Europo
About the author