Tanie rowery

Ekwador jedzie do domu

Ekwador jedzie do domu

Mistrzostwa powoli się kończą wchodząc równocześnie w decydującą fazę. Wczoraj z turniejem pożegnała się drużyna Ekwadoru, która pozbawiła nas złudzeń już w pierwszym dniu Mundialu.

Oglądałem ten mecz ciekawy co pokaże Ekwador na tle silnej drużyny europejskiej. Innymi słowy chciałem zobaczyć, czy w spotkaniu z nami to Ekwador był taki silny, czy Polska taka słaba. Co prawda, Ekwador dostał już wcześniej bęcki z Niemcami, ale obydwie drużyny były pewne awansu i to spotkanie mogło nie być miarodajne.

Niespodzianki nie było. Anglia wygrała a Ekwador jedzie do domu. Po tym meczu ciężko jednak odpowiedzieć na pytanie o siłę Ekwadoru. W pierwszej połowie zagrali jak równy z równym, ale w drugiej byli już tylko tłem dla Anglików.

Ciekawe jak my byśmy zaprezentowali się na ich tle. Gdybyśmy wygrali albo zremisowali pierwszy mecz, to los spotkał by nas właśnie z wyspiarzami. Co do tego, że przegralibyśmy to spotkanie nikt chyba nie ma złudzeń. Wszystko na co stać było naszą reprezentację to wyjście z grupy, jednak i ten cel nie został osiągnięty. U mnie w każdym razie jest już po żałobie i czekam teraz jak sytuacja dotycząca trenera i kadry potoczy się dalej.

Previous article
2-1 z Kostaryką! Rasiak na boisku!
Next article
Grzechu Mielcarski poprowadzi nas do Euro?
About the author