Tanie rowery

3 sprawy z ostatnich kilku dni

3 sprawy z ostatnich kilku dni ostry sex

Po pierwsze padł zwycięski, bo dający awans z grupy, remis z Koreą. Brawo! W czwartek zagramy z Argentyną. To podobno najlepsza jedenastka turnieju, ale jak już raz pisałem, grając w tej kategorii wiekowej nie można się po prostu nikogo obawiać, dlatego, że „podobno jest lepszy”. Jeśli rzeczywiście jest lepszy to niech to udowodni na boisku. A jak udowodni to trudno, też nic się nie stanie, o ile tylko nasi będą walczyć, pokażą radość gry i nie przegrają 1-6.
Rozróby w Wilnie. Wstyd i hańba. Nie rozumiem, dlaczego nie jesteśmy w stanie opanować tej patologii jaka towarzyszy piłce nożnej. Staram się być osobą tolerancyjna, wiem, że niektórzy mieli trudne dzieciństwo i wiem, że zwalczanie agresji przez agresje jest z gruntu rzeczy nie skuteczne. Kiedy jednak dochodzi do sytuacji takich jak na Litwie uważam, że powinno się umożliwić radykalne działania wymierzone w tych bandytów, nawet kosztem ewentualnego poszkodowania prawdziwych kibiców, którzy przez przypadek znaleźli się w ich pobliżu na trybunach.
Równo 25 lat temu Polska zdobyła 3 miejsce na Mundialu w Hiszpanii. Warto pamiętać, że był to ostatni prawdziwy sukces naszego dorosłego „piłkarstwa”. Nie awans na mundiale 2002 czy 2006 i na pewno nie wygrany mecz z Portugalią. I na tego typu sukces czekam od ćwierć wieku. Swoją drogą to najstarsze wydarzenie piłkarskie jakiego sięgam swoją świadomością. Pamiętam co prawda tylko jakieś migawki ale zawsze.

Previous article
Polska na kolanach
Next article
Dudek w Realu , Janczyk w CSKA a Polacy grają z Argentyną
About the author